رئیس پلیس راه استان گیلان با اشاره به اینکه از ابتدای آغاز طرح نوروز 415 هزار و 230 خودرو وارد گیلان شد، وضعیت ترافیکی استان گیلان در دومین روز از بها ر 97 را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،  سرهنگ حسین محمدپور  افزود: در روز جاری وضعیت ترافیکی استان گیلان عادی و روان بوده و همچنان  فقط در محور ورودی منجیل به رودبار ترافیک تا 2 کیلومتر وجود دارد که تیم های پلیس راه  مستقر در این محور در حال روان سازی ترافیک می باشند.

2 میلیون و۴۱ هزار و ۹۴ مسافر  وارد استان گیلان شده اند

سرهنگ محمدپور در ادامه افزود: از ابتدای آغاز طرح نوروزی 415 هزار و 230 خودرو و 2 میلیون و۴۱ هزار و ۹۴ مسافر  وارد استان گیلان شده اند که نسبت به سال گذشته 21  درصد افزایش ورود خودرو و 19 درصد افزایش ورود مسافر را  داشتیم.

تجاوز و انحراف به چپ بیشترین عامل تصادفات

این مقام انتظامی اعلام داشت: همچنان تجاوز و انحراف به چپ بیشترین عامل تصادفات منجر به فوت در 7 روز از اجرای طرح نوروز بوده و در این مدت تعداد 10 نفر از هموطنان در تصادفات برون شهری جان سپرده اند

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان تصریح کرد: لازم است رانندگان با صبر و حوصله بیشتر و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تردد نموده و به ویژه از ارتکاب تخلفات حادثه ساز پرهیز نمایند تا از بروز تصادفات ناگوار در ایام نوروز جلوگیری گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج