فرماندار قم در جلسه کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم با اشاره به نیازهای اولیه مسافرین ورودی به استان قم اظهار کرد: ادارات دولتی بایستی از حداکثر ظرفیت برای خدمت رسانی به زائرین استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا سیار فرماندار قم در جلسه کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم، ضمن گرامیداشت فرارسیدن سال جدید با قدردانی از تلاش های مسئولان کمیته ها در خدمات رسانی به مردم اظهار داشت: آنچه طی روزهای اخیر انجام شد، عصاره ی فعالیت های چند ماهه ی مدیران استان قم بود.

وی رفع نقاط ضعف را هدف اصلی برگزاری جلسات کمیته اجرایی دانست و افزود: با همگرایی و هماهنگی بایستی نارسایی ها را به خدمت قابل قبول منتهی کنیم.

سیار با بیان اینکه فرصت زیادی برای جبران کمبودها تا پایان نورز داریم افزود: در بحث کمیته پشتیبانی بایستی از ادارات خواسته شود تا از حداکثر ظرفیت ها برای خدمت به مردم استفاده نمایند.

فرماندار قم افزود: نمازخانه و سرویس بهداشتی مهمترین نیاز زائرین است که اماکن عمومی بایستی این خدمات را به مسافرین ارائه دهند.

وی مسئله ی ترافیک شهر قم در شب گذشته را مورد توجه قرار داد و گفت: با وجود محدودیت های نفرات پلیس، بایستی از حداکثر توان در تامین امنیت و کمک به روانسازی ترافیک استفاده شود.

سیار افزود: حضور عوامل انتظامی در سطح شهر قم و گشت در معابر موجب دلگرمی مردم در تامین امنیت است.

فرماندار قم در ادامه با بیان اینکه اقتدار حاکمیت به رعایت قانون کمک می کند، افزود: در بحث نظارت بر عرضه ی کالاها توسط اصناف استان حضور ناظرین موجب پیشگیری از تخلفات می شود.

وی نظارت بر عرضه ی مواد غذایی را نیز خواستار شد و گفت: از لحاظ کمیت نیز ممکن است بعضی عرضه کنندگان حضور نداشته باشند که بایستی با جدیت بر این مساله نظارت شود.

سیار همچنین ضمن قدردانی از تلاش های شهرداری قم در زیباسازی سطح شهر گفت: بحث تنظیف معابر نیز در این ایام با جدیت توسط عوامل شهرداری دنبال شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج