مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تشدید نظارت شبانه روزی تیم های نظارت بر درمان دانشگاه بر بیمارستان ها و مراکز درمانی استان، در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، اسماعیل نورصالحی ضمن تبریک سال نو به تمام تلاشگران عرصه سلامت، گفت: تیم های نظارت و اعتبار بخشی حوزه درمان دانشگاه آماده است تا به صورت شبانه روزی، از بیمارستان ها، مراکز درمانی شبانه روزی، درمانگاه ها و مراکز جراحی در سطح استان گیلان بازدید نموده و نحوه ارایه خدمات این مراکز را مورد ارزیابی قرار دهند تا مبادا در مراکزی خدمات درمانی نامناسب و غیر استاندارد به بیماران ارایه شود.

وی تصریح کرد: در این راستا در اولین روز از آغاز سال نو، تیم نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن حضور در بیمارستان های شهید انصاری، درمانگاه شبانه روزی رودسر و بیمارستان نیکوکار املش، روند ارایه خدمات درمانی، عملکرد بخش اورژانس و وضعیت حضور پزشکان مقیم و آنکال را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

نظارت بر بیمارستان های گیلان

نورصالحی خاطر نشان کرد: تا پایان ١٣ فرورین ماه سال جاری، تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های شبانه روزی در سطح استان توسط تیم های نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سه نوبت صبح، عصر و شب بازدید می شوند و نتایج این بازدید ها در رتبه اعتبار بخشی و تمدید پروانه آن ها موثر خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج