به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیش از یک تن ماهی فاسد و غیر قابل مصرف، توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت بندر انزلی کشف و معدوم شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در راستای اجرای برنامه سلامت نوروزی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تیم های نظارتی و بازرسی بهداشت محیط شهرستان انزلی موفق شدند، بیش از یک تن ماهی فاسد و غیر قابل مصرف که صاحبش قصد شور و یا دودی کردن آنها را داشت، کشف و با همکاری مسوولان ذیربط نسبت به معدوم سازی آن اقدام کنند.

طرح- سلامت نوروزی

اجرای برنامه سلامت نوروزی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

اجرای برنامه سلامت نوروزی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان از 15 اسفند 1396 لغایت 15 فروردین 1397، با حضور فعال 250 بازرس و کارشناس بهداشت محیط با یونیفرم یکسان و تجهیزات پرتابل سنجش و نمونه برداری از آب، موادغذایی و سطوح جهت نظارت بر مراکز تهیه، عرضه و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی، اماکن بین راهی و سامانه آبرسانی و... از 8 صبح تا 8 شب و با توجه به موقعیت مکانی و زمانی گاها تا 12 شب در روزهای تعطیل و غیر تعطیل در سراسر استان اجراء می شود تا با کنترل عوامل محیطی و پیشگیری از بروز مشکلات بهداشتی و اپیدمی بیماری های واگیر دار، ارتقای سطح سلامت جامعه فراهم شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج