شهردار رشت با اشاره به انعقاد ۲۳ تفاهم نامه شهرداری رشت جهت سرمایه گذاری، تصریح کرد: ۱۵ تفاهم نامه در روز اجلاس سرمایه گذاری کلانشهرها در رشت بود که یکی از این تفاهم نامه ها همین سینمای شش بعدی بود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مسعود نصرتی در مراسم افتتاح  سینما شش بعدی بوستان ملت رشت با اشاره به انعقاد ۲۳ تفاهم نامه شهرداری رشت جهت سرمایه گذاری گفت: از معاونین و مدیران شهرداری و سرمایه گذاران که همکاری و همراهی کردند تا این پروژه در آستانه سال نو تقدیم مردم رشت شود تشکر می کنم.

شهردار رشت افزود: در آن روز اعلام شد که تلاش می شود تا پیش از سال نو این سینمای شش بعدی به مرحله افتتاح برسد و افتتاح شد که باید تشکر و قدردانی داشته باشیم.

نصرتی در ادامه اظهار داشت: در اوقات فراغت روزهای ابتدایی سال ۹۷، این پروژه تقدیم به شهروندان خوب رشت و گردشگرانی می شود که وارد پارک ملت می شوند.

سینما شش بعدی بوستان ملت رشت اولین پروژه سرمایه گذاری

وی سینما شش بعدی بوستان ملت رشت را اولین پروژه سرمایه گذاری افتتاح شده اعلام کرد و گفت: امیدواریم ۲۳ تفاهم نامه به صورت پیاپی به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد.

شهردار رشت در پایان سخنان خود از حاضرین در مراسم دعوت کرد تا برای ادای احترام در جوار مزار دو شهید گمنام بوستان ملت حضور یابند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج