استاندار اصفهان گفت: تکمیل خط یک مترو حاصل تلاش بی وقفه مدیریت شهری است که در مدت بسیار کم و با وجود تمام مشکلات مالی به ثمر نشست.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محسن مهرعلیزاده در مراسم بهره برداری از آخرین فاز خط یک مترو  اصفهان فعالیت مدیریت شهری در سطح شهر را بی دریغ خواند و بیان کرد: تکمیل خط یک مترو حاصل تلاش بی وقفه مدیریت شهری است که در مدت بسیار کم و با وجود تمام مشکلات مالی به ثمر نشست که نشان دهنده عزم راسخ مدیران شهری است.

وی افزود: برای استقبال از سال جدید باید به سمت ایجاد شور و نشاط اجتماعی گام برداریم تا لبخند بر روی لبان شهروندان نقش ببندد. 

مهرعلیزاده نقش مدیریت شهری را در زمینه ایجاد شور و نشاط اجتماعی مهم خواند و تصریح کرد: این مهم باید در چهارچوب قانون و شرع باشد و باید از سلایق غلط پرهیز کرد.

مترو اصفهان

وی فعالیت مدیریت شهری در سطح شهر را بی دریغ خواند و بیان کرد: تکمیل خط یک مترو حاصل تلاش بی وقفه مدیریت شهری است که در مدت بسیار کم و با وجود تمام مشکلات مالی به ثمر نشست که نشان دهنده عزم راسخ مدیران شهری است.

مهرعلیزاده تصریح کرد: اگر این عزم و همت وجود داشته باشد، طرح هفده ساله در کمتر از شش ماه به نتیجه می رسد اما در غیر این صورت، بیش از ۷۰ سال هم نمی‌توان فعالیت‌ها را به ثمر نشاند.

استاندار اصفهان از حمایت و پشتیبانی استانداری اصفهان از مدیریت شهری برای اتمام پروژه مترو سخن به میان آورد و تصریح کرد: به طور حتم می توان فعالیت ها را با تقسیم کار سریع تر انجام داد؛ در این مسیر باید از ظرفیت سرمایه گذار خارجی نیز استفاده کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج