فرماندار صومعه سرا در جلسه کمیته تخصصی اشتغال که با محوریت بررسی 25 پرونده متقاضیان طرح های روستایی برگزار شد از تایید و تصویب تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه گردشگری تا سقف 2500میلیون ریال در داخل شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از صومعه سرا، علی فتح اللهی از تایید و تصویب تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه گردشگری تا سقف 2500میلیون ریال در شهرستان صومعه سرا خبرداد.

 فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه این جلسات از انجا که منجر به اشتغال پایدار و کاهش نرخ بیکاری شده وبستر ساز توسعه هرچه بیشتر است برای ما ارزشمند است گفت؛ قلمی که در دستان یک مدیر می چرخد هم میتواند اتفاقات خوبی را رقم بزند و هم می تواند در کارهای مشکل و خلل وارد نماید و مدیران باید با نگاه مثبت و روحیه گره گشایی به موضوعات بپردازند.

فتح اللهی از تایید و تصویب تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه گردشگری تا سقف 2500میلیون ریال در داخل شهرستان خبر داد و افزود؛ این مهم با بررسی تمام جزییات طرح های ارائه شده طبق شیوه نامه ابلاغی انجام می پذیرد تا پس از ارائه به استان به مشکل برخورد نکند.

جلسه کمیته تخصصی اشتغال

وی اظهار داشت:  تمامی تلاش ما برای جذب هرچه بیشتر اعتبارات استانی است و با سعی مدیران و ارائه طرح های مطلوب در حوزه های مختلف گردشگری، صنعت، کشاورزی شیلات و ... توسط افراد بتوانیم معضل بیکاری را ریشه کن نماییم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج