معاون استاندار گیلان گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی باید برای رسیدگی به نیازها و اولویت بندی رسیدگی به مشکلات موجود در دستور کار مسئولان باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی اصغر جمشیدنژاد عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: با توجه به نوع خواسته های متعدد و محدودیت منابع مالی باید برای رسیدگی به نیازها و اولویت بندی رسیدگی به مشکلات موجود در دستور کار مسئولان باشد.

وی با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای کمک به تکمیل پروژه های عمرانی و اقتصادی دولت در استان افزود: نباید اینگونه تلقی شود که همه امور بر عهده دولت است بلکه نیازمندیم که با فراهم سازی شرایط لازم و حمایت های قانونی، از ظرفیت بخش خصوصی در پروژه های مختلف دولتی بهره مند شویم.

جمشیدنژاد با تاکید بر لزوم معرفی و برجسته کردن مزیت های رقابتی شهرستان بندرانزلی برای جذب هرچه بیشتر سرمایه گذاران بخش خصوصی تصریح کرد: برای رونق اقتصادی استان و انجام فعالیت های موثر درراستای رونق کسب و کار و معیشت مردم باید از سرمایه گذاری بخش خصوصی در قالب فعالیت های مشارکتی استفاده شود.

شورای اداری فرمانداری انزلی

وی با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات در راستای رونق اقتصادی بر اساس اولویت های موجود گفت: گیلان ظرفیت های بسیار خوبی در تولید و صادرات محصولات کشاورزی دارد که با اطلاح الگوها و رعایت استانداردهای لازم و روش های بهینه سازی تولیدات کشاورزی می توان از آنها بهره گرفت.

معاون استاندار گیلان با اشاره به وجود مجموعه ای از انواع محصولات کشاورزی در گیلان تصریح کرد: با هم افزایی و ارائه راهکارهای لازم در راستای دستیابی به نتیجه مطلوب باتوجه به نگاهی که دولت نسبت به حل مشکلات دارد ، می توان رضایت حداکثری مردم را به دست آورد .

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج