صارم رضایی از بکارگیری دو هزار و 600 امدادگر جمعیت هلال احمر لرستان در پایگاه‌های نوروزی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، صارم رضایی گفت: در طرح نوروزی، دو هزار و 600 امدادگر در 18 پایگاه ثابت جمعیت هلال احمر لرستان به مسافرین نوروزی خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان که در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر لرستان سخن می‌گفت، ادامه داد: کلیه امدادگران و عوامل جمعیت هلال احمر لرستان، از 25 اسفند 96 در وضعیت آماده‌باش قرار گرفته و در پایگاه‌های تعیین شده، آماده خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز و مسافران نوروزی هستند.

رضایی، افزود: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مقرر شد تا 8 پایگاه ثابت به مجموع 18 پایگاه تعیین شده جهت خدمت‌رسانی در ایام نوروز افزوده شود که ان شاءالله تا پیش از آغاز سال 97، با 26 پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر لرستان، به استقبال میهمانان و مسافران نوروزی خواهیم رفت.

واگذاری چادرهای امدادی جهت اسکان مسافران ممنوع است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: بر اساس مصوبه دولت، تامین چادر جهت اسکان مسافران نوروزی از سوی هلال‌احمر خلاف قانون است، لذا جمعیت هلال احمر لرستان نیز بر اساس قانون و وحدت رویه موجود، از واگذاری اقلام امدادی به مردم، جز در موارد بحرانی و رسالت سازمانی جمعیت، معذور است.

امدادگر هلال احمر

دو هزار و 600 امدادگر لرستانی آماده خدمت به مسافران نوروزی هستند

وی، تاکید کرد: امیدواریم در آستانه سال 97، شاهد هیچگونه حادثه و سانحه‌ای در سطح استان نباشیم اما، مردم شریف ایران اسلامی و مسافرین عزیز نوروزی که لرستان را به عنوان مقصد یا معبر سفر خود انتخاب کرده‌ یا می‌کنند بدانند، دو هزار و 600 امدادگر لرستانی در جمعیت هلال احمر لرستان، آماده هرگونه خدمت رسانی به این عزیزان هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج