فرمانده انتظامی استان اصفهان از احداث 30 ایستگاه امنیت و سلامت به منظور رفع خستگی و خواب آلودگی رانندگان در ایام نوروز 97 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی با اشاره به احداث 30ایستگاه امنیت و سلامت در جاده ها گفت: در ایام نوروز همچنین از 15 هزار نیرو، هزار و 500 گشت خوردرویی، موتوری، پیاده و گشت هوایی به وسیله یک فروند بالگرد هواناجا استفاده خواهد شد.

وی در رزمایش بزرگ طرح نوروزی پلیس استان اصفهان با اشاره به شعار نوروزی نیروی انتظامی با عنوان "آرامش بهاری با نظم و امنیت" گفت: اگر به دنبال آرامش هستیم مهمترین مؤلفه و پیش نیاز آن نظم و امنیت است که همگان بایستی به آن باور داشته باشند.

ایستگاه امنیت و سلامت

وی لازمه نظم و امنیت را قانومندی و قانونمنداری دانست و اذعان کرد: به هر میزانی که شهروندان قانون مداری داشته باشیم به همان میزان نیز شاهد امنیت بیشتر در جامعه خواهیم بود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه از آمادگی بالای این فرماندهی برای اجرای طرح نوروزی خبر داد و خاطرنشان کرد: در این طرح بیش از 15 هزار نفر نیرو و هزار و 500 گشت خودرویی، موتوری و گشت هوایی با استفاده از بالگرد هوا ناجا استفاده می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج