رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: فردی که با تبلیغ بازکردن طلسم بخت گشایی در فضای مجازی از شهروندان کلاهبرداری می کرد دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ  سید مصطفی مرتضوی  بیان کرد: فردی که با تبلیغ بازکردن طلسم بخت گشایی، بازگشت معشوق، افزایش رزق و روزی و گشایش کار در فضای مجازی از شهروندان کلاهبرداری می کرد در عملیات پلیس فتای اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: کارشناسان این پلیس با انجام  رصد و پایش در فضای به  صفحه ای با محتوای فالگیری، رمالی و طلسم نویسی برخورد کرده و بلافاصله دستگیری دائر کننده این صفحه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام مسوول عنوان داشت: کارشناسان با اقدامات علمی و تخصصی در فضای مجازی هویت متهم را شناسایی و طی هماهنگی با مقام  قضایی وی را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

رمال اینترنتی

وی افزود: متهم با تبلیغ باز کردن طلسم بخت گشایی، بازگشت معشوق، افزایش رزق و روزی، گشایش کار و... در کانال تلگرامی خود  کاربران را فریب داده و  پس از دریافت مبالغ هنگفتی از آنها با گفتن جملات و اطلاعات معمولی از آنها کلاهبرداری می کرد.

رئیس پلیس فتای استان اصفهان با بیان اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد گفت:  فالگیری و رمالی علاوه بر دنیای واقعی در فضای مجازی نیز جرم و با مرتکبان این نوع جرم برابر قانون  برخورد می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج