مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از راه اندازی کارناوال های گل و گیاه با اِلمان های حجمی گل آرایی شده از 28 اسفند در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، فروغ مرتضایی نژاد گفت: کارناوال های گل و گیاه به منظور ایجاد فضایی متفاوت در سطح شهر و افزایش شادی و نشاط شهروندان در آستانه سال نو طراحی شده است. در این کاروان ها، گیاهان با نمادهای مختلف در قالب فرش گل، پروانه و چوب های کروی گل آرایی می شود.

وی با اشاره به طرح های اجرا شده در باغ گل ها در آستانه سال جدید اذعان داشت: بر اساس یک طرح جامع، کلکسیون گل‌ها و گیاهان زینتی مختلف و متنوعی در باغ گل ها ایجاد شده است و در سال جدید کلکسیون گل های پیازی، گیاهان پوششی و دارویی در سطح وسیعی از باغ گل ها در معرض دید شهروندان و مسافران نوروزی قرار می‌گیرد.

مدیر عامل سازمان پارک ها

وی با بیان اینکه المان های گل آرایی و باغچه‌های رنگارنگ و آغشته به گل برای استقبال از بهار در باغ گل ها آماده شده، تصریح کرد: المان های طاووس، آبشار و فرش گل در سبک باغ ایرانی به صورت ویژه در باغ گل ها طراحی و گل آرایی شده است. همچنین المان های باغ های ایتالیایی و ژاپنی در باغ گل ها تکمیل شده است.

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از گلکاری در سطح مناطق شهر سخن به میان آورد و ادامه داد: در ایام نوروز بیشتر گل‌های فصلی تعویض و تغییرات جدیدی در سطح شهر ایجاد می شود به طوری که در آستانه نوروز امسال باغچه گل شهر اصفهان پر می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج