در پی مفقود شدن یک کودک خردسال از منطقه عشایری سردشت دزفول تیم امداد و نجات تا بامداد روز شنبه اثری از این کودک پیدا نکرد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، مسعود سخایی بخشدار سردشت دزفول اظهار کرد: یکی از خانوارهای عشایری منطقه تخت شوشتری سردشت مفقود شدن دختربچه 2 ساله خود را به این بخشداری اعلام کرد.

وی ادامه داد: طبق گفته این خانوار عشایری، فرزند خردسال آنان هنگام عبور از عرض رودخانه زیر درختی در همان نزدیکی بوده که تاکنون اثری از وی نیست.

بخشدار سردشت افزود: در پی مفقود شدن یک کودک خردسال عشایری  سردشت دزفول تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر دزفول برای یافتن این کودک اعزام شده که تلاش برای یافتن کودک مفقود شده تاکنون بی نتیجه بوده است.

وی ضمن در خواست از اهالی محل برای کمک به یافتن این کودک خردسال از عشایر سردشت دزفول، گفت: منطقه ای که دختر بچه عشایری در آن مفقود شده اطراف روستای تمد بازارگه در دهستان سردشت می باشد.

عظیم رضای مرساق، رئیس جمعیت هلال احمر دزفول نیز گفت: در پی اعلام حادثه مفقود شدن یک کودک خردسال در بخش سردشت، تیم امداد و نجات عصر جمعه به منطقه اعزام شد و تا بامداد روز شنبه منطقه را جستجو کرد اما اثری از این کودک نیافت.

مرساق تصریح کرد: صبح امروزنیز گروه امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر دزفول برای جستجو به منطقه اعزام شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج