معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان سیستم اگر انگیزشی باشد حرکتش رو به جلو خواهد بود گفت: موفقیت سما شانسی و تصادفی نیست بلکه نشان دهنده تلاش و کوشش همه ی افراد دخیل در این سیتم است که درست کار می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد نیک پسند در جمع معلمان و مربیان دبستان دخترانه و پیش دبستان سما واحد رشت و حضور در جشن پایان سال این واحد آموزشی گفت: سیستم اگر انگیزشی باشد حرکتش رو به جلو خواهد بود.

نیک پسند با ابراز خوشحالی از حضور در جمع معلمان دبستان دخترانه و پیش دبستان سما واحد رشت و تبریک پیشاپیش سال جدید گفت: هدف از از این دیدار آشنایی بیشتر و شنیدن دیدگاه ها و موثر تر قدم برداشتن است.

معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه الویت اصلی سما مدارس است،  گفت: عامل بیش برنده در سما در شرایط امروزه مدارس است و اولویت بسیار مهمی است.

نیک پسند افزود: تلاش می کنیم شرایط را بهتر از گذشته داشته باشیم و انشالله به جایی برسیم که انتخاب اول همه در همه ی مقاطع مدارس سما باشد.

دیدار معاون سما رشت با معلمان

سیستم اگر انگیزشی باشد حرکتش رو به جلو خواهد بود

معاون سما واحد رشت با بیان اینکه سیستم اگر انگیزشی باشد حرکتش رو به جلو خواهد بود ادامه داد: موفقیت سما شانسی و تصادفی نیست بلکه نشان دهنده تلاش و کوشش همه ی افراد دخیل در این سیتم است که درست کار می کنند.

وی بابیان اینکه باید به سیستم آموزش و پرورش نزدیکتر شویم گفت: تعامل با آموزش و پرورش در بهبود کمیت و کیفیت سما نقش دارد.

معاون سما واحد رشت عامل اصلی موفقیت را معلمان و کارکنان مدارس دانست و خاطرنشان کرد: سعی خواهد شد نشست های پیوسته با معلمان برگزار کنیم و خط مقدم موفقیت معلمان هستند و قدردان زحماتشان هستیم.

نیک پسند تصریح کرد: حتما ازنظرات و پیشنهادات معلمان در جلسات شورای مدیران استفاده خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج