معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: جلوگیری از نصب چادر در ساحل یکی از مطالبات منطقی شهروندان است که به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر شهروندان، در این زمینه اقدام لازم انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، اسماعیل موحدی‌نژاد در جلسه ستاد استقبال از بهار شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر، اظهار کرد: براساس تصویب نامه وزیران، میزبانی از میهمانان نوروزی در دستور کار دولت قرار گرفته و شهردار بندرعباس به عنوان رئیس کمیته اسکان و رفاه گردشگران و مهمانان نوروزی بندرعباس مسئولیت این مهم را بر عهده دارد.

وی افزود: به همین منظور جلسات متعددی در شهرداری بندرعباس برگزار و وضعیت اسکان مهمانان نوروزی در سال‌های گذشته و مشکلات آنان بررسی شده و راهکارهایی جهت جبران نواقص در دستور کار قرار گرفته است.

پیش بینی 9 بوستان جهت اسکان نوروزی

موحدی نژاد ادامه داد: در این راستا، 9 بوستان جهت اسکان نوروزی پیش‌بینی کرده‌ایم و آماده‌سازی این بوستان‌ها با جدیت در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار دارد.

این مقام مسئول گفت: بوستان‌های خلیج فارس، ولایت، غدیر، دولت، شهید دباغیان، گلها، جهانگردی و بوستان شب یک و دو جهت این امر اختصاص یافته‌ است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس بیان کرد: این جلسه به منظور هماهنگی هر چه بیشتر با اعضاء کمیته اسکان است تا با همراهی و همکاری سایر دستگاه‌های زی‌ربط میزبانی نوروز، نتیجه‌بخش‌تر و ثمربخش‌تر باشد.

وی در پایان اذعان کرد: جلوگیری از نصب چادر در ساحل یکی از مطالبات منطقی شهروندان است که به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر شهروندان، در این زمینه اقدام لازم انجام می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج