امام جمعه کبگیان گفت: دشمن از ارزش‌های اسلام می‌ترسد و خواهان گسستن فرهنگ غنی و برچیده شدن آن از شاکله بنیان خانواده‌هاست.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر کبگیان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناه گفت: احترام پدر و مادر دعای خیر و بیمه عمر ماست و هیچ آدم عاقلی دنبال لغو بیمه سلامت خود نیست.

امام جمعه کبگیان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با خانواده محمدحسین حدادیان بسیجی شهید والامقام گفت: انقلاب اسلامی کتاب افتخار نسلهای متعددی است که با قطره قطره خون و رشادت جوانان وطن در دفاع از ولایت و کیان اسلامی ایران زمین نگارش شده است.

وحدانی‌فر با اشاره به نسلهای متعدد انقلاب تصریح کرد: نسل اول انقلاب که به نسل ۴۲ معروف بودند بخشی از عمرشان را صرف مبارزه با رژیم منحوس پهلوی و نابودی طاغوت در تاسیس جمهوری اسلامی کردند و نسل دوم دهه ۵۰ بودند که جنگ تحمیلی با آن همه سختی و فشار منافقین در داخل در کوران داغ تثبیت انقلاب مدیریت و به عهده گرفتند.

وی درباره ادامه انقلاب و امید دشمن در براندازی آن گفت: در نسل سوم دهه شصتی ‌ها با وجود نبود در جنگ و کودکی خود به تعبیر امام راحل سربازان در گهواره انقلاب بودند که با قدرت تمام و ایثار و شجاعت تا پای جان مدافع انقلاب بوده و هستند اما متاسفانه برخی با نگاه غلط آنها را محل آماج مشکلات مملکت قلمداد می‌کنند.

این خطیب جمعه گفت: نسل چهارم دهه هفتاد حدادیان‌ها هستند که با رشادت و ایستادگی مقابل کفر  و استبداد می‌ایستند و عین سه نسل ماقبل خود انقلاب و فرهنگ کفرستیزی را به نسل‌های آینده منتقل و تا ظهور منجی ادامه می‌دهند.

دشمنان ما به دنبال انحراف و انزوای زنان است

خطیب جمعه کبگیان با تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن گفت: خداوند سبحان به پیامبر فرمود ای پیغمبر اگر تو نبودی گیتی و آسمان‌ها را نمی‌آفریدم و اگر علی نبود تو را خلق نمی‌کردم و اگر فاطمه نبود شما را خلق نمی‌کردم و در متن موضوع می‌توان به ارزش والای این بانوی ام‌الائمه پی برد.

نماز عبادی سیاسی جمعه

وحدانی فر با اشاره به تلاش دشمن در انحراف دختران و زنان گفت: دشمن با تلاش کامل دنبال انحراف و انزوای محور خانواده که همان زن خانه است و به فساد کشیدن و انحراف دختران و زنان ماست.

امام جمعه کبگیان تصریح کرد: زنان ما الگویشان صدیقه طاهره است و دشمن از ارزش‌های اسلام می‌ترسد و خواهان گسستن فرهنگ غنی اسلام و برچیده شدن آن از شاکله بنیان خانواده‌هاست.

حجت‌الاسلام وحدانی‌فر افزود: عده‌ای یا دین را خوب نمی‌دانند یا سواستفاده از دین می‌کنند که جای تاسف است برخی به  صراحت از آنان حمایت می‌کنند.

وی گفت: اما بدانند حکومت اسلامی از ارکان آن حفظ حجاب است که اگر از خطوط قرمز نظام و ارزشهای اسلامی تعدی کردند در مملکت ولایی و نزد ملت جایی ندارند.

این خطیب جمعه با تشکر از موضع گیری مسئولان و ریاست جمهوری در دیدار با وزیر خارجه فرانسه گفت: مسؤولان ما با درس گرفتن از برجام و چهره واقعی بی‌اعتمادی غرب طوری پیش می‌روند که وزیر امور خارجه فرانسه در تحلیل خود گفت که رئیس جمهور و دبیر شورای امنیت ملی ایران سخت در برابر مسائل هسته‌ای و موشکی خود مقاوم و پایدارند.

وحدانی‌فر افزود: خروجی موفقیت نظام و زبونی دشمن در رو شدن کلک‌های آنان برای ما از برکت خون شهداست زیرا هر آنچه که داریم از آنان است.

امام جمعه کبگیان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: وقتی ولایت فقیه می‌فرماید شما نماز خواندن در قدس را خواهید دید نشان از زوال اسرائیل و قدرت شکل گیری حکومت جهانی اسلامی است و این سخن نشان از پیروزی قریب الوقوع مظلومین بر استبداد و استعمار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج