13 سری جهیزیه امروز از طرف مقام معظم رهبری در همایش ازدواج آسان در مشهد به نوعروسانی از شهرستانهای قوچان، مشهد و تربت‌ حیدریه اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مدیرعامل موسسه نصر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) از اهدا 13سری جهیزیه به زوجهای خراسانی خبر داد.

مرتضی رحمانی گفت: این جهیزیه ها شامل 15 قلم کالای اساسی خانواده است که ارزش ریالی هر سری از این اقلام 150 میلیون ریال و همه آنها تولید داخلی است.

مرتضی رحمانی افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر زدودن چهره فقر از جامعه است و در آغاز سال تحصیلی و دیگر مناسبتها نیز هدایای اهدایی از طرف رهبر معظم انقلاب به نیازمندان اهدا می شود.

وی ادامه داد: رهبری بر نهادینه کردن و توسعه کار نیک و همچنین مهیا کردن شرایط ازدواج آسان تاکید دارند به همین دلیل در چارچوب همایشهای ازدواج آسان تلاش بر این است که مراسم به بهترین نحو و با بهترین کیفیت البته دور از ریخت و پاش برگزار شود.

مدیرعامل موسسه نصر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: تلاش بخشهای مختلف سپاه پاسداران محرومیت زدایی و انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی به خصوص در روستاها و مناطق حاشیه شهر و کم برخوردار است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج