معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره برداری از دو هزار و 300 واحد مسکن مهر در خراسان رضوی گفت: مسکن مهر باید در شان مردم باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی دو هزار و 300 واحد مسکن مهر در خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم بهره برداری از دو هزار و 300واحد مسکن مهر خراسان رضوی در جمع خبرنگاران گفت: آنچه که ما هنوز مشکل داریم تامین خدمات زیربنایی و روبنایی در مسکن مهر است که این یکی از مشکلات اصلی ما است و مسکن مهر باید در شان مردم باشد.

حبیب‌الله طاهرخانی افزود: بسیاری از واحدهای مسکن مهر در کشور تمام شده اما ما به دنبال تامین آب، برق، گاز و خدمات دیگر هستیم که این واحدها نیاز دارند. تامین منابع همه اینها زمان‌بر و این کار را طولانی کرده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: مسکن مهر در حوزه ساخت مشکلی ندارد بخش عمده آن تمام شده است و بقیه هم در سال 97 به پایان خواهد رسید. هم‌اکنون برای اینکه مسکنی به مردم بدهیم که در شان آنها باشد از منابع داخلی برای فراهم‌کردن برخی امکانات در واحدهای مسکن مهر هزینه می‌کنیم تا مشکلات کمتر شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج