طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور تیم‌های بازرسی مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت خراسان رضوی در حاشیه مراسم مانور آغاز طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با هدف ارتقای سلامت زائران و مسافران طرح سلامت نوروزی در مناطق تحت پوشش دانشگاه  علوم پزشکی مشهد از دیروز ١٥ اسفند  آغاز شده است و تا 15 فروردین ١٣٩٧  ادامه دارد.

باباخانی افزود:طرح سلامت نوروزی این دانشگاه  امسال با فعالیت  148 گروه بازرسی ، 9 گروه نظارتی و با حضور 336  بازرس در مشهد و دیگر شهرستان های تحت پوشش اجرا می شود.

وی گفت: در اجرای این طرح اماکن، محل های اقامتی (هتل ها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها) و مراکز اقامتی بین راهی به طور مستمر بازدید و نظارت و  مراکز تولید و توزیع مواد غذایی و آشامیدنی مانند رستوران و فروشگاه های عرضه مواد غذایی آزمایش و کنترل کمی و کیفی می شوند.

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت خراسان رضوی گفت: هر گونه شکایات بهداشتی زائران و مجاوران امام رضا (‌ع )‌ از طریق تلفن 190 دریافت و به طور جدی پیگیری می شود.

آغاز طرح سلامت نوروزی در مشهد

مانور سلامت نوروزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهداجرا شد

مانور سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد امروز با حضور تیم های بازرسی مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد اجرا شد.

 در این برنامه گروه های بازرسی با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی جامعه، به صورت نمادین مسیر کوهسنگی تا میدان پارک را با خودروهای ویژه طرح  سلامت نوروزی طی کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج