سرپرست پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از پلمب 53 واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات مربوطه توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان در شهر اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی گفت: با اجرای طرح بازدید و نظارت بر واحد های صنفی، 53 واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات مربوطه توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان در شهر اصفهان شناسایی و پلمب شدند.

وی افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب، طرح نظارت و کنترل بر اصناف  شهر اصفهان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس به مدت 8 روز اجرا شد.

پلمب

وی اظهار داشت: در این مدت از هزار و 118واحد صنفی بازدید بعمل آمد و در پایان تعداد  53 واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه با دستور مقام قضایی پلمب و برای  145 واحد صنفی دیگر اخطاریه پلمپ صادر شد.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان اصفهان با اعلام تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس در روز های پایانی سال، از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج