مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال شعار جشن نیکوکاری تحت عنوان "جوانه لبخند را می‎کاریم" انتخاب‌شده است و این مراسم از 16 لغایت 18 اسفندماه در پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه اجرا می‌گردد.

حسین خدرویسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ضمن اعلام خبر اجرای برنامه‌های جشن نیکوکاری در پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه، ابراز داشت: همه‌ساله در آستانه ایام نوروز و آغاز سال جدید، پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه هم‌زمان با سراسر کشور، پذیرای کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم به افراد کم‌بضاعت جامعه هستند.

وی بابیان این مطلب که تمامی کمک‌ها و درآمدهای جشن نیکوکاری امسال پیش از سال نو میان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع می‌شود، اظهار داشت: امسال نیاز خانواده‌های تحت پوشش احصاء و شناسایی‌شده است.

خدرویسی شعار جشن نیکوکاری امسال "جوانه لبخند را می‎کاریم" عنوان کرد و افزود: این مراسم از 16 اسفند آغاز و در روزهای 17 و 18 اسفند نیز ادامه دارد.

پایگاه  کمک‌های مردمی کرمانشاه در جشن نیکوکاری

۱۲۰۰ پایگاه کمک‌های مردمی کرمانشاه در جشن نیکوکاری را جمع می کنند

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال یک هزار و 200 پایگاه کار جمع‎آوری کمک‌های مردمی را بر عهده‌دارند، گفت: کمک‌های نقدی جمع‌آوری‌شده بر اساس اولویت نیازهای خانواده‎های تحت پوشش به آن‌ها پرداخت می‎شود.

وی از توزیع 70 هزار قلک بین دانش‎آموزان خبر داد و افزود: جمع‎آوری این قلک‎ها آغازشده و در روز 16 اسفند مراسم جشن نیکوکاری در مدارس، 17 اسفند در پایگاه‎های ثابت و سیار سطح شهر و در روز 18 اسفندماه نیز در مصلاهای نماز جمعه برگزار می‎شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه بابیان این مطلب که در حال حاضر 68 هزار 508 خانوار معادل 13 درصد خانوارهای کرمانشاهی تحت پوشش کمیته امداد هستند، اظهار کرد: بر این اساس 144 هزار و 52 نفر در استان کرمانشاه تحت حمایت کمیته امداد هستند و اقلام جمع‌آوری‌شده در پایگاه‌های کمیته امداد در جشن نیکوکاری نیز به‌سرعت در بین متقاضیان شناسایی‌شده توزیع می‌گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج