مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: تاکسی‌های کرمانشاه و تاکسیرانان ویژه فرودگاه، به منظور ارتقای سطح خدمات به مسافرین و گردشگران نوروزی، در آستانه نوروز ۹۷ آموزش می بینند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی ضمن اعلام خبر آموزش تاکسی‌های کرمانشاه برای ایام نوروز، از ویژگی‌های بارز اجرای این دوره‌ها، به موضوع نیازسنجی و شناخت مشکلات در عرصه گردشگری و جذب توریست اشاره کرد و افزود: از آنجایی‌ که در دوره‌های آموزش تاکسی‌های کرمانشاه، با حضور کارشناسان حوزه حمل‌ونقل و گردشگری؛ موضوعات ترافیکی و خدمات حمل‌ونقل در حوزه گردشگری به‌صورت حرفه‌ای در اختیار رانندگان تاکسی قرار می‌گیرد، این مهم علاوه بر بالا بردن سطح اطلاعات رانندگان باعث مسئولیت‌پذیری بیشتر آن‌ها نیز خواهد شد.

کلاس های اموزش تاکسی‌های کرمانشاه

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه با تقدیر از حضور کارشناسان حوزه‌های مختلف حمل‌ونقل و ترافیک، میراث فرهنگی و پلیس راهور و همچنین مساعدت مدیرکل فرودگاه کرمانشاه در برگزاری این دوره‌ها قدردانی کرد.

وی بابیان این مطلب که تاکسی‌های کرمانشاه به‌عنوان پیشانی فرهنگ شهری محسوب می‌شوند، ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک شاهد رونق صنعت توریست و جذب گردشگران داخلی و خارجی بیشتری در کرمانشاه باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج