رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت از توزیع ۴۰ هزار نهال رایگان همزمان با روز درختکاری در نقاط مختلف شهر رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سجاد محجوب با اعلام این خبر افزود: در این طرح تعداد ۴۰ هزار اصله نهال شامل ۲۳ اصله نهال مثمر از گونه های گلابی، سیب، خرمالو، آلوچه و انار و ۱۷ هزار اصله نهال غیر مثمر شامل انواع کاج و سرو، افرا و ون در میان شهروندان محترم توزیع خواهد شد.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ادامه داد: شهروندان محترم شهر رشت می توانند ساعت ۱۰ صبح پانزدهم اسفند که به روز درختکاری نامگذاری شده است با حضور در نقاط اعلام شده در سطح مناطق پنج گانه شهرداری نهال رایگان دریافت نمایند.
گلابی، سیب، خرمالو، آلوچه و انار

توزیع نهال رایگان در 21 نقطه رشت

محجوب خاطر نشان کرد: در مجموع ۲۱ نقطه جهت توزیع رایگان نهال گلابی، خرمالو، آلوچه و انار در نظر گرفته شده که در منطقه یک شامل چهار راه گلسار، میدان ولیعصر، میدان جهاد، پارک توحید و میدان مادر ؛ منطقه دو ، پیاده را فرهنگی، میدان فرهنگ ، روبروی پارک بانوان، میدان بسیج و پارک شهید گلستانی؛ منطقه سه، پارک نارون، پارک ملت، میدان امام حسین (ع) و محله پیرکلاچای؛ منطقه چهار؛ میدان گاز، یخسازی، میدان رازی و محله حمیدیان؛ منطقه پنج، میدان اصلی شهرک مهر، میدان مصلی و محله جماران می باشد.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج