سومین نمایشگاه سرویس و کالای خواب، منسوجات، هدایا و تزئینات خانگی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سومین نمایشگاه منسوجات خانگی در اصفهان از پانزدهم اسفندماه آغاز  و تا نوزدهم  در 6800 مترمربع فضای نمایشگاهی برپا خواهد شد.

سومین نمایشگاه سرویس و کالای خواب، منسوجات، هدایا و تزئینات خانگی با مشارکت 90 مجموعه ارائه دهنده خدمات در این حوزه برگزار می‌شود و نمایندگانی از استان‌های اصفهان، تهران، قم، آذربایجان شرقی، زنجان، یزد، مرکزی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی به ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود می‌پردازند.

نمایشگاه منسوجات خانگی

از جمله برندهای مطرح حاضر در این نمایشگاه می‌توان به رویال، خوشخواب، لومانا و فالومو اشاره کرد که محصولاتی نظیر انواع کالای خواب شامل تشک، پتو و روتختی، سرویس خواب، میز نهارخوری، لوستر، انواع ظروف کادویی، تابلو فرش و سایر تزئینات منزل را در معرض بازدید عمومی قرار می‌دهند.

افزایش متراژ برگزاری از دو سالن به سه سالن، تفکیک موضوعات کالای خواب، سرویس خواب و تزئینات منزل در سالن‌های مجزا و توجه بیشتر به نیاز علاقمندان و بازدیدکنندگان، از جمله تفاوت‌های سومین نمایشگاه منسوجات خانگی با دوره‌های قبل از آن به شمار می‌رود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج