امام جمعه سیرجان گفت : نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا در مورد ایران ناشی شکست های پی در پی سیاست های استکبار در سوریه ، عراق ، بحرین و یمن است.

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه سیرجان در سخنرانی امروز نماز جمعه این شهرستان با اشاره به رد قطعنامه ضد یمنی آمریکا و انگلیس در نشست شورای امنیت اظهار کرد: نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا شکست خورده است.

حجت الاسلام سید محمود حسینی در نماز این هفته سیرجان افزود: مقاومت و همبستگی بوده که تاکنون هم توطئه ها و نقشه های دشمنان علیه نظام اسلامی را نقش بر آب کرده و ملت ما را پیروز میدان کرده است.
وی با محکوم کردن دخالت آمریکا در یمن ، سوریه ، عراق و کشورهای منطقه افزود : امروزه ملت ها هستند که تصمیم گرفته و قدرت از آن ملت ها است و خوب بود که طی چندین سال گذشته سردمداران استکباردرس می گرفتند و به این نتیجه می رسیدند که هیچ قدرتی نمی تواند مقابل ملت ها بایستد.
وی گفت : نشست سازمان ملل به بازیگری آمریکا در مورد ایران ناشی شکست های پی در پی سیاست های استکبار در سوریه ، عراق ، بحرین و یمن است و عربستان امروز خود به این نتیجه رسیده که شکست خورده است و این مردم یمن و بحرین پیروزشدند و خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج