امام جمعه دهدشت گفت: دشمنان اسلام به هیچ اصل انسانی پایبند نیستند، هدف آنها برچیده شدن نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیدنصیر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه شهر دهدشت با توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار کرد: احسان و نیکوکاری یکی از ویژگی‌های انسان مومن برای رسیدن به کمال و باری تعالی است.

امام جمعه دهدشت  با بیان اینکه برطرف کردن نیاز مسلمان سبب آمرزش گناهان می‌شود، بیان کرد: روز وحشتناک قیامت که همه از هم فرار می کنند، انسان‌های مومن در سایه احسانی که انجام داده اند در آرامش هستند

وی با بیان اینکه احسان آرامش دنیوی را هم در پی دارد، گفت: انسان‌ها در همین دنیا هم در سایه عبادت و احسان به دیگران، زندگی همراه با آرامش خواهند داشت.

خطیب جمعه دهدشت افزود: درختکاری از جمله کارهای خیر و صدقات جاریه است که بعد از مرگ انسان، هم به او خیر خواهد رسید.

وی سخت‌گیری در امر ازدواج را یادآور شد و با بیان اینکه اکثر مفاسد مربوط به عدم ازدواج است، خواستار آسان‌گیری در امر ازدواج به جهت جلوگیری از مفاسد در جامعه شد.

مسوولان باید امنیت لازم را برای مسافرت کردن در زمین و آسمان فراهم نمایند

حجت‌الاسلام حسینی ضمن تسلیت وفات حضرت ام‌البنین(س) از این روز به عنوان تکریم مادران و همسران شهدا یاد و اظهار داشت: اگر مادران شهدا نبودند که این فرزندان را این‌گونه تربیت کنند ما هم چنین افتخاری نصیبمان نمی‌شد.

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه هر ایرانی باید به خانواده شهدا افتخار کند، گفت: شهدا انسان‌هایی بودند که با تمام وجود به میدان جنگ رفتند و در مقابل دشمن ایستادند و جان خود را برای حفاظت و حراست ملت دادند.

نماز جمعه

وی ضمن تسلیت سانحه هوایی تهران- یاسوج گفت: عدم دست‌یابی به اجساد غم و اندوه را دوچندان کرده، صبورانه تسلیم امر پروردگار باشیم.

امام جمعه دهدشت ضمن تشکر از تلاش همه مسوولان در پیدا کردن اجساد گفت: دست‌یابی به اجساد بسیار سخت خواهد بود، چرا که نزدیک به پنج متر برف آن‌جا خوابیده، باید در این شرایط مادران شهدایی که سالها منتظر فرزندان خود هستند را درک کنیم.

وی افزود: مسوولان باید امنیت لازم را برای مسافرت کردن در زمین و آسمان فراهم نمایند.

حجت الاسلام حسینی یکی از اهداف برجام را برچیده شدن ناوگان فرسوده عنوان و با بیان اینکه دشمن حیله‌گر و پایبند نیست،گفت: اگر بر خود تکیه نکنیم و نگاهمان به غرب باشد هم به خود و همه ملت خیانت کرده‌‌ایم.

امام جمعه دهدشت صحبت‌های رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هسته‌ای بهانه است و هدف، مقابله با نظام جمهوری اسلامی است را یادآور شد و تصریح کرد: نمی‌گوییم مسوولان ما کار نمی‌کنند، مسوولان ما صادق هستند، اما دشمن حیله‌گر است و به هیچ اصل انسانی پایبند نیست.

وی گفت: هدف دشمن برچیده شدن نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است، باید حواسمان جمع باشد،  آنان روزی مسائل هسته‌ای را بهانه می‌کنند، بعد از آن موشک و چندی بعد می‌گوید سپاه نباشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج