رئیس اتحادیه هتل داران کرمانشاه گفت: 10 هتل، دو هتل‌آپارتمان و 16 مهمان‌پذیر با ظرفیت 3200 تخت هتلینگ در کرمانشاه آماده پذیرایی از مهمانان نوروز 97 هستند.

باقر مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، با اعلام وجود 3200 تخت هتلینگ در کرمانشاه برای نوروز 97، ابراز داشت: به‌منظور جذب هر چه بیشتر گردشگران کشوری و حتی خارج از کشور به استان ما به‌عنوان مهد تمدن ایران، اتحادیه هتلداران آمادگی کامل را برای تأمین امکانات رفاهی و مهیاسازی تخت هتلینگ در کرمانشاه را دارد.

وی ظرفیت اسکان مسافران نوروزی در مراکز اقامتی را 3200 تخت هتلینگ در کرمانشاه اعلام کرد و اظهار داشت: با راه‌اندازی فاز دوم هتل رسالت کرمانشاه تا پایان امسال حدود 80 تخت به ظرفیت اسکان اتحادیه برای نوروز 97 اضافه خواهد شد.

هتل‌های کرمانشاه

نرخ هتل‌های کرمانشاه در نوروز 97 افزایش نمی‌یابد

رئیس اتحادیه هتل داران کرمانشاه بابیان این مطلب که برای نوروز 97 هتل‌های استان افزایش قیمتی نخواهند داشت، خاطرنشان ساخت: هتل‌های استان طبق رسالت کاری خود در تمام‌روزهای سال خصوصاً در ایام نوروز و پیک مسافرت‌های تابستان آماده پذیرایی از میهمانان هستند.

مرادی از آمادگی هتل‌های کرمانشاه برای استقبال از میهمانان نوروزی و همچنین گردشگران و توریسم خارجی خبر داد و افزود: در راستای خدمات‌دهی هرچه بهتر به میهمانان نوروزی، اکثر هتل‌های استان برای کارکنان خود دوره‌های آموزشی تدارک دیده‌اند.

 رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه از برگزاری مراسم استقبال از میهمانان نوروزی در چند هتل استان خبر داد و گفت: 10 هتل، دو هتل‌آپارتمان و 16 مهمان‌پذیر سال گذشته موفق به جذب حداکثری رضایت مسافران در نوروز 96 شد و در این راستا تمام تلاش خود را بکار خواهد بست که امسال نیز این خدمات به بهترین شکل ممکن به مسافران ارائه گردد.

باقر مرادی به تلاش مضاعف برای بهره‌برداری هر چه بیشتر از فضای تخت هتلینگ در کرمانشاه برای جذب گردشگر اشاره کرد و اضافه کرد: در نوروز سال گذشته هتل‌های کرمانشاه با افزایش 15 درصدی مسافران مواجه شدند و بین 50 تا 80 درصد از ظرفیت‌های اقامتی ما در این ایام پر بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج