معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان از افزایش تولید این شرکت در 11 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد .

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، اردشیر افضلی در تشریح این افزایش تولید گفت: تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند از ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به 11 ماهه اول سال گذشته افزایش 25 درصدی در تولید کک ، افزایش حدود 6 درصد در تولید بخش فولادسازی و افزایش بیش از 11 درصد را در تولید آگلومره رقم بزنند.

وی با اشاره به اینکه شرکت ذوب آهن اصفهان در آستانه پنجاه سالگی قرار دارد ، گفت: این مجتمع عظیم صنعتی نقش مهمی در شکل گیری صنعت فولاد کشور ایفا نموده و امروز نیز در ابعاد مختلف به بالندگی و توسعه خود ادامه می دهد.

افزایش تولید شرکت ذوب اهن

افضلی ضمن اشاره به تنوع تولیدات ذوب آهن گفت: این شرکت به ویژه در بخش نورد ، در کشور منحصر به فرد است و قادر به تولید محصولاتی همچون تیرآهن بال پهن ، ریل و مقاطع مختلف است که در کشور تنها تولید کننده این محصولات محسوب می گردد.

افزایش 50 درصدی کاهش مصرف آب در شرکت ذوب آهن اصفهان

معاون بهره برداری ذوب آهن به فعالیت های زیست محیطی این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی نیز اشاره نمود و گفت: این شرکت از 15 سال گذشته اقدامات گسترده ای برای کاهش مصرف آب انجام داده که حاصل آن صرفه جویی 50 درصدی در این زمینه است . در ضمن این شرکت که از پساب زرین شهر برای تامین آب خود استفاده می کند ، اقدامات جدیدی برای استفاده از پساب شهرهای اطراف آغاز کرده که تاثیر چشمگیری در کاهش مصرف آب خواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج