مشاور نخست وزیر کشور عراق بیان کرد: ما مسلمانان دارای قبله، خدا و کتاب واحد هستیم و باید در مقابل توطئه های دشمنان با هم متحد باشیم تا به اسلام آسیب نرسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان،امام طریقت قادریه درعراق اظهارداشت:مسلمانان دارای قبله، خدا و کتاب واحدهستند

محمود خلف جراد العیساوی، در همایش «نقش علما و روحانیون در وحدت امت اسلامی» که امروز، در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، با تشکر و قدردانی از برگزاری نشست‌های وحدت آفرینی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان امروز منتظر فرصت برای غلبه بر مسلمانان هستند که در این راستا باید بیشتر هوشیار باشیم.

وی افزود: یهودی‌ها و صلیبی‌ها همواره با هم جمع و متعهد هستند و تمام تلاش خود را برای دشمنی با مسلمانان به کار می‌گیرند.

مشاور رییس جمهور کشور عراق بیان کرد: ما مسلمانان دارای قبله، خدا و کتاب واحد هستیم و باید در مقابل توطئه های دشمنان با هم متحد باشیم تا به اسلام آسیب نرسد.

وی با بیان اینکه تمامی کسانی که لااله الا الله و محمد رسول الله می‌گویند از یک جبهه واحد هستند، اعلام کرد: این همایش فرصت خوبی است تا با توجه در افکار و اعمالمان مشکلات امت اسلامی را حل کنیم.

محمود خلف جراد العیساوی با اشاره به اینکه کُردها دارای حق بر امت اسلامی هستند، بیان کرد: کردها دارای ریشه و اصالت خاص در ایران و عراق هستند و همواره به امت اسلامی و کشور خود خدمت کرده‌اند.

امام طریقت قادریه درعراق، صحبت کردن در مورد وحدت اسلامی را داستانی بی‌پایان دانست و یادآور شد: ما امروز دیگر باید با برنامە‌ریزی گستردە و تخصصی وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را بە یک فرهنگ بین اقشار مختلف جامعه تبدیل کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج