فرمانده انتظامی پلدختر در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری موج در لرستان، از کشف و توقیف چند خودرو سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ صفر عبدالوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری موج لرستان، از کشف و توقیف چند خودرو سرقتی در این شهرستان خبر داد و گفت: مامورین پلیس شهرستان پلدختر در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، موفق به کشف و توقیف یک‌دستگاه خودروی سرقتی پژو ۴۰۵، یک‌دستگاه خودروی پراید، یک دستگاه موتورسیکلت و کشف یک جفت پلاک سرقتی خودرو شدند.

فرمانده انتظامی پلدختر، گفت: در این طرح همچنین تعداد دو دستگاه محموله کالای قاچاق به ارزش ۵۵۰ میلیون ریال کشف و ضبط و ۳ نفر در این رابطه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

۱۹ متهم تحت تعقیب، توسط پلیس پلدختر دستگیر شدند

عبدالوند در ادامه افزود: خوشبختانه در یک عملیات ضربتی، مامورین انتظامی شهرستان پلدختر موفق شدند تعداد ۱۹ متهم تحت تعقیب را نیز دستگیر کنند که در راستای همراهی با دستگاه قضایی و کاهش پرونده‌های در دست بررسی، تاثیر بسزایی خواهد داشت.

دستگیری

یک متهم اینترنتی و یک زمین خوار دستگیر شدند

فرمانده انتظامی پلدختر، ادامه داد: یک متهم برداشت اینترنتی و یک کلاهبردار زمین خوار نیز توسط عوامل فرماندهی انتظامی پلدختر شناسایی و دستگیر شدند که با معرفی به مراجع قضایی و حسب دستور قضات پرونده، با صدور قرار مجرمیت، روانه زندان شده‌اند.

مردم با پلیس همکاری کنند

سرهنگ صفر عبدالوند، گفت: از مردم انتظار داریم تا همکاری خود را در جهت توسعه و تقویت امنیت پایدار در سطح استان لرستان و شهرستان پلدختر افزایش دهند چراکه ماحصل این همکاری، نظم، آسایش و آرامش عمومی خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج