شرکت ذوب آهن اصفهان برای پنجمین سال پیاپی به عنوان شرکت برتر در رعایت حقوق مصرف کنندگان شناخته شد و برای اولین بار تندیس طلایی و لوح سپاس مربوطه را درهفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان کسب نمود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در آیین گرامیداشت روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شریعمتداری وزیر صنعت معدن و تجارت تندیس طلایی و لوح سپاس حمایت از حقوق مصرف کنندگان به مهندس صادقی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان اهدا گردید.

شرکت ذوب آهن اصفهان امسال برای پنجمین سال پیاپی شرکت برتر در رعایت حقوق مصرف کننده شناخته شد و در حالی که در سال های گذشته موفق به کسب تندیس نقره ای شده بود، امسال برای اولین بار تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کننده را از آن خود نمود.

کسب تندیس برتر شرکت ذوب اهن

این مجتمع عظیم صنعتی به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی و تولیدی و خط اول جبهه صنعت در طی نیم قرن تلاش و همت جهت تولید محصولات فولادی با کیفیت برتر با رعایت استانداردهای مورد نظر تا کنون توانسته است در عرصه های مختلف موفقیت های بزرگی را کسب نماید.

در بررسی های دقیق و کارشناسی سازمان حمایت از مصرف کنندگان در طی سال گذشته و بر اساس معیارهایی همچون رضایت مشتریان، وجود رویکردهای نظامند جهت بررسی شکایات مشتریان، دارا بودن استانداردهای کیفیت ، شفافیت در قیمت گذاری محصولات، دارا بودن استانداردهای ایزو ۲۰۰۰ و ایزو ۴۰۰۰  ، کسب تندیس ها و گواهینامه های بین المللی و همچنین افزایش صادرات محصولات نسبت به دوره های قبل ، طراحی و توسعه محصولات جدید، افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید، ارتقا کمی و کیفی کالاها و خدمات پس از فروش، خدمات مدرن و جلوگیری از واردات، داشتن واحد تحقیق و توسعه و نوآوری و ... این شرکت برای اولین بار مفتخر به کسب لوح تقدیر و تندیس طلایی گردید.

در حقیقت کسب این موفقیت بزرگ و ارزشمند نتیجه همت تلاش و سختکوشی فولاد مردان ذوب آهن اصفهان محسوب می گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج