مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب گفت: تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با طراحی مهندسین داخلی کشور به روز رسانی شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با قدمتی بیش از 109 سال قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور و خاورمیانه است.

مطابق با جدیدترین استاندارد ها و فن آوری های روز  تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به روز رسانی شد.

بیژن عالی پور در این خصوص افزود:  با توجه  به قدمت اماکن صنعتی  شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان  تمامی تأسیسات فرآورش نفت از طریق مهندسین و کارشناسان ایرانی برای این شرکت طراحی شد.

وی تصریح کرد : تأسیسات انجام شده  شامل کارخانه های متمرکز بهره برداری و نمک زدایی نفت و همچنین تزریق گاز  است در مناطق مختلف همچون هفت شهیدان مسجدسلیمان – لالی – لب سفید – قلعه نار – کبود – هفتکل و نفت سفید توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب احداث شده و وارد مدار خدمت شده اند.

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب  یادآور شد: برخی از این واحدها همچون نمک زدایی متمرکز هفتکل و نفت سفید یا بهره برداری هفتکل وارد مرحله ی پیش راه اندازی شده و بزودی افتتاح می شوند.

گفتنی است؛ در حال حاضر شرکت بهره بردارى نفت و گاز مسجد سلیمان داراى  11واحد بهره بردارى، ٤ ایستگاه تقویت و تزریق گاز و 3 کارخانه نمک زدایی در محدوده اى به طول 410 کیلومتر فعالیت مى نماید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج