رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 3 سارق خودرو و کشف 15 دستگاه سواری پراید مسروقه توسط ماموران اداره مبارزه با سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت خودروی پراید در شهر اصفهان، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با بررسی کارآگاهان مشخص شد 2 سارق با پرسه زنی در نقاط مختلف شهر اصفهان، خودروهای پرایدی که فاقد تجهیزات ایمنی هستند را سرقت می کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضایی این 2 سارق را دستگیر کردند.

انهدام باند سرقت

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده به سرقت 15 دستگاه سواری پراید با همدستی فرد دیگری اعتراف کردند، بیان داشت: همدست سارقان نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در پایان به همشهریان توصیه کرد: اتومبیل خود را به وسایل و تجهیزات ایمنی مانند، قفل، قفل فرمان، زنجیر قفل پدال و... مجهز کنید و هنگام ترک اتومبیل از کلیه وسایل بازدارنده و هشدار دهنده استفاده کنید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج