مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 340 بقعه متبرکه استان اصفهان برای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری آماده شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام رضا صادقی گفت: در هشتمین سال متوالی طرح آرامش بهاری در اصفهان همزمان با سراسر کشور از 25 اسفند تا 14فروردین در بقاع متبرکه این استان اجرا می شود.

وی افزود: نوروز امسال در 113بقعه متبرکه با ظرفیت اسکان دایم بیش از 120هزار زائر و اسکان موقت بیش از 360 هزار زائر و درحسینیه ها هم ظرفیت اسکان 40هزار زائر در ایام تعطیلات نوروزی فراهم شده است.

هشتمین سال متولی برگزاری طرح ارامش بهاری در بقاع متبرکه اصفهان

وی گفت: در آستان مقدس امامزادگانی از جمله هلال بن علی آران و بیدگل، آقا علی عباس بادرود نطنز، شاهرضای شهرضا و سیدمحمد خمینی شهر، امامزاده ابراهیم،محسن و زینبیه امکانات رفاهی و خدماتی از جمله پذیرش و اسکان مسافران نوروزی با تجهیزات اقامتی، استقرار چادرهای مسافران نوروزی، برپایی ایستگاه های صلواتی، طبخ غذا برای میزبانی از زائران و گردشگران نوروزی  فراهم است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان افزود: برگزاری برنامه های ویژه سخنرانی روزانه در حرم های مطهر، قرائت ادعیه و مناجات روزانه، برپایی گفتمان های دینی و خیمه معرفت، فعالیت ویژه دفاتر مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی، برگزاری نمایشگاه آرامش بهاری با ارائه مطالب دینی و ارزشی و غرفه کتاب و محصولات فرهنگی از جمله برنامه‌های فرهنگی طرح آرامش بهاری در تعطیلات نوروز97 است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج