مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و رشد چشمگیر مسافران به استان، این سازمان برخورد با مسافربرهای شخصی در فرودگاه شهید اشرفی و پایانه‌های مسافربری کرمانشاه را تشدید می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی از تداوم طرح ضربتی سازمان تاکسیرانی در برخورد با مسافربرهای شخصی غیرمجاز در فرودگاه شهید اشرفی و پایانه‌های مسافربری خبر داد و افزود: برخورد با مسافربرهای شخصی نه‌تنها جزء وظایف سازمان تاکسیرانی کرمانشاه محسوب می‌شود بلکه فرهنگ استفاده از حمل‌ونقل عمومی ایمن باید در بین مردم و شهروندان نیز نهادینه گردد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه

تاکسی نخستین هویت ورودی شهر است

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با اشاره به اینکه نخستین هویت ورودی شهر و اولین مسئله‌ای که یک گردشگر داخلی و یا خارجی با آن روبرو می‌شود تاکسی شهر کرمانشاه است بیان داشت: طرح برخورد با مسافربرهای شخصی به‌صورت ویژه در ایام نوروز و تمامی ماه‌های سال اجرایی می‌شود.

وی خاطرنشان ساخت: نظارت و ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی به‌ویژه در ایام نوروز در مبادی ورودی و خروجی شهر و همچنین تشدید برخورد با مسافربرهای شخصی یکی از اولویت‌های تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج