از بنیانگذاران ورزش صبحگاهی با حضور جمعی از مسوولان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، صبح امروز از بنیانگذاران ورزش صبحگاهی با حضور جمعی از مسوولان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تجلیل شد.

همزمان با سومین سالروز درگذشت یکی از بنیانگذاران ورزش صبحگاهی مشهد و کشور مراسم تجلیل از این شخصیت ورزشی با حضور جمعی از مسوولان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، شورای شهر و ورزشکاران امروز صبح در پارک ملت مشهد برگزار شد.

مسئول کمیته ورزش صبحگاهی هیات ورزشهای همگانی خراسان رضوی گفت: این مراسم با حضور ایستگاه های مختلف ورزش صبحگاهی شهر مشهد و حدود 900 نفر از شهروندان در محل ایستگاه پیشگامان ورزش صبحگاهی برگزار شد.

ورزش صبحگاهی

حسن شفیعی افزود: شادروان ابوالحسن معدلی سال 1358 با همکاری اساتیدی همچون دکتره قره، باغبانباشی و صابری و تعدادی از ورزشکاران آن زمان ورزش همگانی را پایه گذاری کرد.آن مرحوم به عنوان مربی و داور بین‌المللی پیاده ‌روی، سرداور مسابقات پیاده ‌روی آسیایی 2004 و داور مسابقات قهرمانی کشور در رشته دو و میدانی به مدت 35 سال به عنوان مربی صبحگاهی در پارک ملت فعالیت می کرد.

ابوالحسن معدلی مقام‌ قهرمانی کشور را نیز در رشته‌های 110 متر با مانع و 400 متر با مانع را در کارنامه افتخارات ورزشی خود ثبت کرده بود. وی پنجم اسفند 1393 از دنیا رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج