حبیب‌الله خجسته‌پور در خصوص ابهامات به‌وجود آمده در انتصابات اخیر اداره کل آموزش و پرورش لرستان، توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در خصوص ماجراهای اخیر اداره کل آموزش و پرورش لرستان، گفت: مدیرکل آموزش و پرورش روز دوشنبه ۳۰ بهمن با استفاده از اختیارات قانونی خود برای ریاست ۴منطقه آموزش و پرورش حکم سرپرستی صادر کرده است.

حبیب الله خجسته پور، ادامه داد: در عصر همان روز، مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش طی مکاتبه‌ای از مدیرکل آموزش و پرورش لرستان می‌خواهد تا انتصابات صورت گرفته را لغو کند.

وی، با بیان اینکه سیاست مدیریت ارشد استان عدم دخالت در امور داخلی دستگاه‌های اجرایی است مگر در موارد خاص، تصریح کرد: با توجه به ابهام و اختلاف نظر ایجاد شده، با دعوت از مدیرکل آموزش و پرورش و برخی فرمانداران خواسته شد که موضوع را مدیریت کنند تا وزیر آموزش و پرورش مبادرت به بازگشت از سفر خارج از کشور کند و با استفاده از جایگاه حقوقی خود، این موضوع را حل و فصل کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، گفت: از فرهنگیان ارجمند استان و فعالان رسانه‌ای درخواست می‌کنم ضمن حفظ آرامش خود، در راستای توفیق دستگاه عریض و طویل تعلیم و تربیت، از هرگونه گمانه‌زنی و پیش‌داوری اجتناب کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج