رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان گفت :دومین همایش ملی جایگاه زنان درکارآفرینی وتوسعه پایدار به همت معاونت بانوان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، زهرا اخوان در جمع اصحاب رسانه نسب اظهار داشت: امسال برای دومین بار است که همایش ملی جایگاه زنان درکارآفرینی وتوسعه پایدار به صورت ملی در اصفهان برگزار می شود.

وی افزود: این همایش با شعار  زنان هم پیمانان توسعه و برکت اقتصادی با هدف معرفی بانوان کارآفرین و تبادل تجارب آنان به عنوان الگوهای موفق در سطح ملی و فراملی و ایجاد بستر مناسب برای توسعه همکاری اقتصادی بانوان در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی برگزار می شود.

شناسایی حدود 400 زن فعال اقتصادی در اصفهان

اخوان نسب تصریح کرد: در حال حاضر حدود 400 زن فعال اقتصادی در استان اصفهان با این معاونت همکاری می کند.

جایگاه زنان در کارافرینی

وی گفت: این همایش در سه محور زن اقتصاد و توسعه پایدار، زن سیاست، فرهنگ، اجتماع و توسعه پایدار و زن محیط زیست و توسعه پایدار برگزار می‌شود که تیم اجرایی این همایش همگی از اساتید دانشگاه و آگاه به معضلات و مشکلات حوزه زنان هستند.

وی ادامه داد: با سرمایه گذاری و استفاده از نیروی عظیم زنان جامعه با حفظ بنیان خانواده و در نظر گرفتن شان و منزلت زن و خانواده می توان آینده بهتری را برای کشور رقم زد.

رییس شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: در این همایش و در کمیته های معاونت بانوان اتاق اصفهان برای مشاغل خانگی و کوچک نیز جایگاه ویژه ای در نظر گرفته شده و ازآنها نیز استقبال می کنیم.

به گزارش موج، علاقمندان می توانند تا 5 اسفندماه سالجاری برای ارسال مقالات خود به پست الکترونیک info@economicwoman.com اقدام کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج