شهردار اصفهان گفت: شهروندان در طرح تفکیک از مبدا پسماند نقش اساسی دارند و می توانند شهرداری را در خدمت رسانی بهتر در روزهای پایانی سال همراهی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی در بازدید از سازمان پسماند و کارخانه کمپوست اظهار داشت: فعالیت در محل کارخانه کمپوست بسیار سخت و متفاوت است و مدیریت جدید شهری سعی دارد استانداردهای مورد نیاز را در اینجا اعمال کند.

وی با اشاره به بازدید 15 سال پیش خود از کارخانه کمپوست اذعان داشت: بخش هایی در این مدت به کارخانه کمپوست اضافه شده و توسعه یافته است.

شهردار اصفهان

شهردار اصفهان گفت: باید در کارخانه کمپوست و در زمینه پسماند مباحث بهداشتی و استانداردها رعایت شود.

وی با بیان این که در زمینه پسماند باید محیط  پاک، سالم و بهداشتی ایجاد شود تا آسیبی به سلامت مردم وارد نشود اظهارداشت: شهرداری اگر چه که در سازمان پسماند سعی دارد تولید برق از پسماند و سطح این سازمان  را ارتقا دهد اما از همه مهمتر به دنبال ایجاد محیط سالم و مهیا کردن زندگی شرافتمندانه برای افرادی است که در اینجا مشغول به فعالیت هستند.

وی در ادامه از شهروندان خواست طرح تفکیک از مبدا پسماند با مشارکت جدی اجرا کنند تا شاهد اصفهانی زیبا، آباد، پاک و سرسبز باشیم.

شهردار اصفهان با تاکید بر این که شهروندان نقش اساسی در اجرای طرح تفکیک از مبدا دارند عنوان کرد: شهروندان با تفکیک زباله‌های‌ تر و خشک شهری نقش اساسی دارند اگر همشهریان این تفکیک را انجام دهند و پسماند را به طور مجزا تحویل بدهند بسیاری از مسایل حل شده و کمک به شهرداری در ایام پایانی سال کرده اند به طوری که با این اقدام کیفیت خدمت رسانی بیشتر می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج