رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محور یاسوج -سی‌سخت به دلیل انجام عملیات امداد تا اطلاع ثانونی مسدود است.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، اسفندیار تباشیر رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: محور یاسوج-سی‌سخت(گردنه بیژن) به دلیل انجام عملیات امداد برای دستیابی به هواپیمای سقوط کرده تهران یاسوج تا اطلاع ثانوی مسدود است.

اعزام 100 کوهنورد و امدادگر ورزیده به منطقه سقوط هواپیمای یاسوج

شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد که در محل مرکز ستاد بحران مستقر در فرودگاه یاسوج حضور دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار موج، با اشاره به اعزام تیم‌های عملیاتی به منطقه حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج، اظهار کرد: اجساد جانباختگان در کمترین زمین ممکن به شهر یاسوج منتقل خواهند شد.

کناری با بیان اینکه 100 کوهنورد و امدادگر ورزیده از طریق هلی برن و زمینی به محل سقوط هواپیمای مسافربری اعزام شدند، تصریح کرد: اجساد به شهر یاسوج جهت انجام مراحل قانونی و تشخیص هوایت انتقال داده می‌شوند.

نقطه برخورد هواپیما با کوه

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز به خبرنگار موج گفت: بر اساس اعلام کارشناسان هواشناسی ساعات آینده سامانه بارشی از شمال و شمال غرب وارد استان کهگیلویه و بویراحمد می‌شود، لذا ما در تلاش هستیم که هر چه سریعتر کار انتقال اجساد انجام بگیرد.

وی بیان کرد: اقدامات لازم برای رسیدن به لاشه هواپیما و اجساد صورت گرفته است.

عزیز فیلی رئیس ستاد بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه گفت: تیم‌های تکاور ارتش، کوهنوردان مجرب و تیم‌های تخصصی هلال‌احمر به منطقه سقوط هواپیما اعزام شدند.

وی گفت: همه امکانات برای رسیدن به نقطه حادثه بسیج شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج