شهردار بستک در کمیته اسکان و تزئینات شهری ستاد خدمات هماهنگی سفرهای نوروزی شهرستان بستک گفت: خدمت رسانی به شهروندان و استقبال شایسته از مهمانان نوروزی از اولویت های مهم شهرداری بستک است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از بستک ، سید بدر آل عبایی اظهار داشت: شهرداری بستک با برنامه ریزی و آماده سازی شهر در آستانه سال جدید، در تلاش است که شرایط و تسهیلات لازم برای انجام هر چه بهتر و مطلوب تر سفرهای نوروزی و ایجاد فضایی ایمن و با شور و نشاط را برای مهمانان نوروزی فراهم کند.

شهردار بستک افزود: واحدهای مختلف شهرداری بستک اقداماتی را جهت زیباسازی نقاط مختلف شهر انجام داده اند تا محیط شهری را برای همشهریان عزیز و مسافران و گردشگران گرامی آماده کنند.

نوروز

اقدامات شهرداری بستک برای نوروزسال1397

وی بیان داشت: از برنامه هایی که این شهرداری برای نوروز سال 1397 در نظر گرفته است می توان به نصب تابلوهای راهنمایی و جهت نما برای مسافرین، برپایی سفره هفت سین در شهر بستک، نظارت بر جایگاه CNG جهت رفع نواقص احتمالی، فعال سازی واحد کنترل و نظارت گشت ساختمانی و رفع سد معبر، جمع آوری نخاله ها و زباله های سطح شهر، پاکسازی ورودی و لایروبی مسیل ها اشاره کرد.

شهردار بستک همچنین از آماده باش واحد آتش نشانی و نیروهای خدماتی برای ارائه خدمات به موقع، هرس و پیرایش فضای سبز، آماده سازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی در پارک ها جهت استفاده مسافران، تهیه و نصب بنر تبریک نوروز و خیرمقدم به مسافران، کاشت گل و گیاه در معابر عمومی، تنظیف پارک های سطح شهر، بهسازی روشنایی، نوروپردازی در میادین، نصب بنر در خیابان ها و میادین و همکاری با سایر ارگانها و ادارات خبر داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج