مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی میناب و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب از ویزیت رایگان بیماران به منظور تحقق اهداف سازمان بسیج جامعه پزشکی در راستای خدمت رسانی به مردم کمتر برخوردار و محروم در زمینه های پزشکی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا حسینی زینلی، در نشست مشترک با جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با اشاره به ارائه خدمات پزشکی رایگان به منطقه کرگان میناب، گفت: اکیپ درمانی متشکل از پزشک زنان و زایمان، ارولوژی، اطفال، دندانپزشک، داخلی، قلب، ماما و پرستار در قالب طرح رهنمون به صورت خودجوش با خدمات پزشکی رایگان در این طرح، مشارکت و حضور دارند.

حسینی با بیان اینکه این کار یک وظیفه و کار خداپسندانه است و پزشکان بسیجی تمایل به خدمت رسانی به مردم در این مناطق دارند، افزود: تمامی این پزشکان سعی در بهبود حال عمومی جامعه و ارائه خدمت به مردم محروم را دارند.

ویزیت رایگان3

همچنین جهت تعیین وضعیت منطقه هدف در جهت هماهنگی با شورا و دهیاری و همچنین دیدار با امام جمعه اهل تسنن کرگان و ارائه نحوه خدمت مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب به همراه جانشین بسیج جامعه پزشکی استان به گرکان رفته تا از نزدیک و در جهت هماهنگی جامع تر این برنامه با همکاری مسئولین بومی همکاری لازم داشته تا  این امر به نحو مطلوب میسر گردد.

لازم به ذکر است منطقه کرگان میناب با فاصله 30 کیلومتری از مرکز شهر میناب و 15 کیلومتر تا مرکز بخش بندزرک و جمعیت هدف مورد نظر حدود 8هزار و 500 نفر در این طرح، تحت پوشش حمایتی حوزه درمان قرار می گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج