معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مثلثی را برای جستجوی هواپیمای مسافربری تهران به یاسوج مشخص کرده‌ایم، که احتمالاً هواپیمای مسافربری در یکی از این ضلع سقوط کرده است.

به گزارش اختصاصی خبرگزاری موج از پادنا، عزیز فیلی در حاشیه نشست ستاد بحران که در بخشداری دناکوه پادنای علیا برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار موج، اظهار کرد: در این نشست جمع‌بندی‌های لازم برای اعزام نیروهای امدادی به محل حادثه صورت گرفته است.

فیلی افزود: همچنین تمام اقدامات لازم برای اعزام نیروهای امدادی به منطقه پادنا انجام داده‌ایم، و فردا در صورت شرایط جوی مناسب این نیروها را به محل حادثه اعزام می‌کنیم.

وی در ادامه بابیان اینکه مکان دقیق سقوط هواپیمای مسافربری تهران به یاسوج هنوز مشخص نشده است، تصریح کرد: مثلثی را مشخص کرده‌ایم، که احتمال سقوط هواپیمای مسافربری دریکی از این سه ضلع مثلث وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید امان‌الله جهان‌بین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری نشست ستاد بحران به خبرنگار موج، گفت: به دلیل شرایط جوی نامساعد، نیروهای امداد نتوانسته‌اند به جستجوی خود ادامه دهند.

جهان‌بین افزود: تدابیر لازم برای جستجوی نیروهای امدادی اندیشه شده است، که در صورت شرایط جوی مناسب پرواز صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: 11 تیم تخصصی امداد و نجات استان کهگیلویه و بویراحمد در ساعات اولیه در بخش دناکوه حاضر شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج