فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه از کشف دو میلیون و 200 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ محمود حافظی  با اشاره به دپوی سیگار قاچاق در بندرلنگه گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه باقاچاق کالا وارز ودرپی دریافت خبری مبنی بر دپوی محموله سیگار قاچاق در یکی از محلات شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود:مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی محل دپوی کالای قاچاق را شناسایی و در بازرسی از آنجا دو میلیون و 200 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

کشف سیگار

ارزش سیگار کشف شده به مبلغ دو میلیارد و 200 میلیون ریال

سرهنگ حافظی با اشاره به اینکه ارزش سیگار قاچاق کشف شده بنا به نظر کارشناسان دو میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است،تصریح کرد: در این زمینه یک متهم دستگیر و یکدستگاه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند، تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه 110 بصورت 24 ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی ،اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج