شهردار خرم آباد از مقدمات تاسیس شعبه ثبت احوال در آرامستان این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، وحید رشیدی گفت: مقدمات تاسیس و استقرار شعبه ثبت احوال در آرامستان خرم آباد فراهم شده است.

شهردار خرم‌آباد، افزود: با استقرار شعبه ثبت احوال در سازمان آرامستان‌های شهرداری خرم آباد، از این پس بازماندگان می‌توانند به جای مراجعه به سازمان ثبت احوال، امورات اداری و اخذ خلاصه فوت را در محل آرامستان خرم آباد انجام دهند.

وی ادامه داد: این اقدام علاوه بر کمک به آسایش بیشتر شهروندان و بازماندگان متوفى، از اتلاف وقت آنان جلوگیری کرده و از بار ترافیکی ناشی از مراجعات مردمی به ادارات مربوطه در سطح شهر جلوگیری خواهد کرد.

رشیدی، رفاه و آسایش شهروندان، به‌ویژه خانواده‌های مصیبت‌دیده را اولویت مهم مجموعه مدیریت شهری خرم آباد دانست و خاطرنشان کرد: در این راستا اقدامات دیگری نیز صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به آسفالت کامل معابر، نامگذاری و نصب تابلوهای راهنما، خرید سردخانه استاندارد در آرامستان صالحین و حصارکشی آرامستان فلک‌الدین و برق رسانی، آب رسانی و آسفالت معابر آرامستان سراب یاس، اشاره کرد.

در آرامستان خرم‌آباد، حسینیه و رستوران احداث می‌شود

شهردار مرکز استان، تصریح کرد: جانمایی آرامستان جدید خرم آباد، توسعه ساختمان اداری آرامستان فعلی، احداث رستوران و حسینیه در آرامستان خرم آباد و ارتقای ناوگان موتوری آرامستان با خرید چند دستگاه آمبولانس‌ جدید، برنامه‌هایی است که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج