مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: حامیان نیکوکار اصفهانی امسال بیش از 215 میلیارد و 400 میلیون ریال به ایتام و فرزندان محسنین کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران بیان کرد: این کمک های نقدی و غیر نقدی در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین به 15 هزار و 943 نفر از ایتام و فرزندان محسنین این استان اهدا شده است.

وی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین را از جمله طرح‌های موفق این نهاد دانست و افزود: اکنون 35 هزار و 199 نفر از نیکوکاران اصفهانی حمایت  شش هزار و 640 نفر از ایتام اصفهانی در طرح اکرام را برعهده دارند.

اکرام ایتام

وی گفت: از ابتدای امسال تاکنون حامیان بیش از 136 میلیارد ریال نقدی و 16میلیارد ریال هم غیر نقدی به ایتام اصفهان کمک کردند.

شیران افزود: همچنین در طرح محسنین هم با هدف دستگیری فرزندان خانواده های دارای سرپرست از کارافتاده و بیمار 12 هزارو 951 حامی حمایت 9 هزار و 303 فرزند مشمول این طرح را برعهده دارند و ازابتدای امسال تاکنون بیش از 51 میلیارد ریال کمک نقدی و 14 میلیارد ریال کمک غیرنقدی به این مددجویان اهدا کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند با حضور در دفاتر کمیته امداد  یا مراجعه به نشانی اینترنتی mohsenin.ir ایتام و فرزندان محسنین را برای بهبود هر چه بیشتر شرایط زندگی آنها یاری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج