هشتمین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت و کف‌پوش 26 بهمن‌ماه در اصفهان آغاز می‌شود و تا 29 بهمن ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، هشتمین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت و کف‌پوش در اصفهان  با حضور 20 مشارکت کننده برگزار می‌شود، 1800 متر فضای مفید نمایشگاهی را به خود اختصاص خواهد داد.

در این نمایشگاه شرکت‌های مختلف به ارائه توانمندی‌های خود در زمینه‌‌های فرش ماشینی، موکت، کف‌پوش، کاغذ دیواری، تابلو فرش و شوینده‌های فرش می‌پردازند.

نمایشگاه فرش ماشینی

حضور استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی در این نمایشگاه قطعی شده و نمایندگانی از کشورهای چین و ترکیه نیز در آن حضور دارند.

فرش ستاره کویر یزد، آسمان کویر کاشان، فرش بهشتی تبریز، فرش اهورا و فرش شوکران از مهمترین برندهایی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند؛ ضمن اینکه افزایش تعداد تولیدکننده‌ها از کاشان و تبریز به صورت مستقیم از جمله ویژگی‌های اصلی نمایشگاه امسال فرش ماشینی، موکت و کف‌پوش به شمار می‌رود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، یک سالن از این نمایشگاه به تولیدکنندگان فرش و یک سالن نیز به فعالان عرصه موکت و کف‌پوش اختصاص پیدا کرده و علاقمندان می‌توانند طی ساعات 15 تا 22 از نمایشگاه بازدید کنند.

هشتمین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت و کف‌پوش در اصفهان همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان برپا می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج