رییس شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: ایجاد اشتغال از سوی کارآفرینان باعث بالا رفتن دو دهک زندگی افراد جامعه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، امیر کشانی در پانزدهمین رویداد در مسیر موفقیت شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان  گفت:ایجاد اشتغال از سوی کارآفرینان باعث بالا رفتن دو دهک زندگی افراد جامعه  می شود زیرا یک فردی که در یک مجموعه تولیدی مشغول فعالیت می شود سالانه بیش از 15 میلیون درآمد کسب می کند و از دهک دهم به دهک هشتم ارتقا می یابد.

وی اشتغال زایی را یکی از دغدغه های جامعه دانست و  گفت:در شرایط رکود اقتصادی کنونی بیش از 1200 نفر در مجموعه تحت مدیریت ایشان مشغول فعالیت اند.

کسانی که می خواهند پولدار شوند کارآفرینی را انتخاب نکنند

کارآفرین  مدعو به رویداد پانزدهم در مسیر موفقیت گفت:کارافرین به خودش بدهکار است و از جامعه نباید  طلبکار باشد.

محمدرضا جبارزارع سخت ترین راه برای پول دار شدن را کارآفرینی دانست و گفت:کسانی که می خواهند پول دار شوند کارآفرینی را انتخاب نکنند.

در مسیر موفقیت

وی خطاب به جوانان گفت:نقش سرمایه را در کسب و کار زیاد بزرگ نکنید .سرمایه همه چیز یک کارآفرین نیست.

جبارزارع تاکید کرد:در فضای کسب و کار باید به مسایل فنی تسلط کافی داشت و بتوانیم خط تولید و مسایل اداری و مالی را تحلیل کند.

وی پیشگیری از بحران را یکی از عوامل موفقیتش  در طول  سه دهه  فعالیت اقتصادی اش  برشمرد و گفت:هیچ تهدیدی نیست که نتوان آنرا به فرصت هوشمند تبدیل کرد و باید به تهدید خوب نگاه کنیم.

جبارزارع افزود:اگر کارى مى کنید که کارفرماش دولت هست بترسید ،او کارفرمایى است که با یک بخشنامه شما را وارد بحران مى کند زیرا  تعامل با دولت کاملا یک طرفه است.

وی تواضع، اراده قوى، انتخاب فرد شایسته را از وظایف مهم یک مدیر بنگاه اقتصادی برشمرد و گفت: توانمند سازى کارکنان وظیفه مهم هر مدیر است.

جبار زارع یکی از عوامل موفقیت اش را مدیریت بر قلب های کارکنانش دانست و گفت: مدیریت بر ذهن ها  مقطعی است .

در پایان رویداد پانزدهم در مسیر موفقیت، تندیس ویژه در مسیر موفقیت شورای عالی جوانان به همراه لوح یادبود به محمدرضا جبار زارع اهدا شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج