فرماندار خرمشهر از افتتاح ۳۷ پروژه در بخش های صنایع، آب ، خاک ، کشاورزی و حوزه حمل و نقل با اعتبار ۴۷میلیارد تومان در دهه فجر خبر داد.

ولی الله حیاتی در گفتگو با  خبرنگار خبرگزاری موج خوزستان با بیان اینکه در خرمشهر ۳۷ پروژه با اعتبار بیش از ۴۷ میلیارد تومان بهره برداری می رسد، گفت: این پروژه ها در بخش های صنایع، آب ، خاک ، کشاورزی و حوزه حمل و نقل بوده که مهمترین آنها کارخانه تولید شکر قهوه ای بوده و در نوع خود اولین کارخانه در خاورمیانه و با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان است.

وی با اشاره به میزان اشتغالزایی پروژه های به بهره برداری رسیده در دهه فجر، بیان کرد:  برای نزدیک به ۴۸۰نفر اشتغال زایی شده که متشکل از نیروهای بومی شهر و استان هستند.

حیاتی با اشاره به اینکه ۴۵ نفر در کارخانه تولید شکر قهوه ای مشغول می شوند، بیان کرد: واحدهای آموزشی و فرهنگی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ، مجموعه ورزشی دانشگاه پیام نور، اجرای طرح آبی بیش از ۲۷ روستای این شهرستان از جمله پروژه ها هستند.

فرماندار خرمشهر در پایان اضافه کرد: افتتاح ۲ واحد بهیاری و همچنین مرکز درمانگاهی شهید عسکری خرمشهر با اعتباری بیش از ۲۰میلیارد تومان که خدمات درمانی کم نظیر به مردم شهرستان ارائه خواهد کرد از جمله پروژه های مهمی هستند که در دهه فجر به بهره برداری رسیده اند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج