پروژه احداث بیمارستان 32 تخت‌خوابی سی‌سخت مرکز شهرستان دنا با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از سی‌سخت، ظهر امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا، اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی پروژه احداث بیمارستان 32 تختخوابی سی‌سخت کلنگ‌زنی شد.

در این آئین علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سی‌سخت دیار مردمانی با فرهنگ، دین و دانش است، اظهار کرد:خدمات نظام اسلامی ایران به برکت انقلاب مقایسه با گذشته نیست و الحمدالله امروز به لحاظ زیرساخت‌ها، کارهای عمرانی، اقتصادی و علمی پیشرفت‌های زیادی در کشور حاصل شده است. اما ما امروز به این پیشرفت‌ها نمی‌نازیم بلکه به استقلال، آزادی و عزت کشورمان می‌نازیم که این‌ها از برکت انقلاب اسلامی است.

احمدی گفت: ایران الان همانند گذشته آقا بالا سر ندارد و این از برکات نظام اسلامی است. و عصبانیت دشمنان این مرز و بوم به دلیل همین مسائل یعنی پیشرفت‌ها و استقلال و آزادی ملت ایران است.

آئین کلنگ زنی

وی افزود: پروژه‌های زیادی را در استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های مختلف کلنگ‌زنی و افتتاح خواهیم کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به کلنگ‌زنی بیمارستان 32 تخت‌خوابی سی‌سخت اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های آقای زارعی نماینده محترم مردم در مجلس و رئیس دانشگاه یاسوج این مهم اتفاق افتاد و امیدوارم روزی برسد که با تلاش مسوولان شاهد این باشیم که شهرستان دنا، هم قطب گردشگری طبیعی، گردشگری تاریخی و هم گردشگری سلامت باشد.

شهرستان دنا به عنوان قطب گردشگری سلامت معرفی می‌شود

اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این آئین کلنگ‌زنی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار کرد: یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان دنا، احداث پروژه بیمارستان بود که الحمدالله این پروژه بعد از تلاش‌های زیادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده بویراحمد و دنا به تصویت ملی و استانی رسید.

ایلامی اضافه کرد: بیمارستان سی‌سخت در چهار هزار و 500 مترمربع زیربنا و در چهار طبقه احداث می‌شود.

وی افزود: این پروژه با 18 میلیارد تومان احداث خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به ظرفیت‌های شهرستان دنا به لحاظ توریستی و آب و هوا اشاره کرد و گفت: شهرستان دنا می‌تواند به عنوان قطب گردشگری سلامت تبدیل شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج